Wyszukiwarka

Zioła chińskie

Tradycyjna Medycyna Chińska, zarówno dzisiaj, jak i przed tysiącami lat, wykorzystuje zioła, którymi w rozumieniu TCM (Traditional Chinese Medicine) mogą być wysuszone i rozdrobnione części roślin i zwierząt, muszle mięczaków, jak również naturalnie występujące w przyrodzie minerały.

Wszystkie oferowane przez nas zioła chińskie importowane są z Chin przez europejskich importerów i przez nich dystrybuowane na rynek europejski. W związku z tym, muszą przejść kontrole jakości dla surowców, które wjeżdżają na obszar UE. Zdecydowanie większa część oferowanych przez nas ziół chińskich pochodzi od producentów pracujących w systemie GMP (standard farmaceutyczny), który zapewnia pełną kontrolę jakości oraz pochodzenia surowców. Pozyskiwany surowiec poddawany jest badaniom mikrobiologicznym, badany jest na zawartość metali ciężkich, pestycydów i innych substancji szkodliwych. Pozostała nieznaczna część ziół chińskich to tzw. zioła kulinarne pochodzące od również certyfikowanych producentów.

Zamawiana ilość "g" oznacza ilość gramów. Możliwe jest zamówienie od 20 g do 500 g jednego składnika herbaty ziołowej (zioła).

Ceny jednostkowe podane są z dokładnością do 3 miejsc po przecinku (dziesiętnych części grosza). Wartość zamówienia jest zaokrąglana do pełnych groszy zgodnie z obowiązującymi zasadami.